Yardım

Modica.com.tr kendi tasarlayıp ürettiği ürünleriyle, piyasa ürünlerinden sıkılıp farklılık arayanların öncelikli tercihi. Dünya hediye trendini de yakından takip edip, ithal hediye serileri de bulunduran bir site.

Klasik ürünler ile kalabalık ve göz yoran bir envanter sunmaktansa, sade ve özgün ürünler sunmayı prensip edinmiş bir platform.

Alışveriş sepetinizde süpriz ek ücretlendirmeler ile karşılaşmayacağınız, “hediye paketi ve hediye notu” gibi hizmetleri ücretsiz sunan, arzu ederseniz ofisimizde çayınızı yudumlayıp, elden ürün teslim alabileceğiniz samimiyette bir online alışveriş merkezi.

Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız 🙂

KREDİ KARTI; kredi kartınızı kullanarak güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.
HAVALE VEYA EFT; Kayıtlı banka hesaplarımıza havale / EFT ile ödeme yaparak alışveriş yapabilirsiniz.

Gönderilerimizi İstanbul’daki depomuzdan yapmaktayız. Hafta içi saat 15:30’a kadar, Cumartesi günleri ise saat 11:00’a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün* kargoya teslim edilmektedir. * Siparişiniz kişiye özel ürün içeriyorsa, işlem yoğunluğuna göre bir sonraki gün kargoya teslim edilebilir. Pazar günleri aldığımız siparişleri ise Pazartesi günleri kargolamaktayız

Aras kargo ile çalışmaktayız.

Kargolarımız İstanbul’a 600 Km.’ye kadar mesafedeki illere ertesi iş günü; 600 km.’den uzak olan illere ise 2 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Mobil Bölgelere* teslimat, kargo firmasının özel olarak belirttiği günlerde yapılmaktadır. * Mobil Bölge: Gönderi yapılan kargo firmasının şubesinin bulunmadığı, operasyonel olarak standart hizmet alanları dışında kalan ve haftanın ancak belirli günlerinde teslimat yapılan yerleşim birimleri.

200 TL ve üzeri tüm siparişleriniz Ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

KKTC’ye veya Yurt Dışına gönderim yapmaktayız. Sipariş vermeden önce lütfen müşteri temsilcimizle iletişime geçiniz.

Toptan satışımız bulunmaktadır. 0506 297 3630 üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tarafınıza ulaşan ürünü teslim alırken kargo görevlisi ile birlikte kontrol etmenizi önemle tavsiye ediyoruz. Eğer ürününüzde taşıma esnasında bir sorun oluşmuş ise, kargo yetkilisine “hasar tespit tutanağı” tutturarak, iade etmenizi rica ederiz. Tutanak tutturulmaması durumunda oluşan zarar kargo firması tarafından karşılanmamakta ve siz değerli müşterilerimize ürün bedelinin iadesi malesef yapılamamaktadır.